Результат пошуку

Новини

21.05.2018
СК «ІНТЕР-ПОЛІС» взяла участь у Міжнародній конференції «Цифрові рішення для страхових компаній»

 

Представники страхової компанії «ІНТЕР-ПОЛІС» стали учасниками III Міжнародної конференції «Цифрові рішення для страхових компаній: оnline - страхування, продажу, автоматизація, сybersecurity, digital marketing - 2018», організатором якої виступили Міжнародний Фінансовий клуб «Банкір» в партнерстві з МАЙКРОСОФТ УКРАЇНА.

У конференції взяли участь авторитетні експерти Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ), Української федерації убезпечення, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, НБУ (Департамент інноваційного розвитку, Департамент інформаційних технологій, Департамент безпеки), Державної служби фінансового моніторингу України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Набирає обертів реформа державного регулювання страхового ринку України з урахуванням специфіки цифрового перетворення, тому тема цифрових технологій стає дуже актуальною для страховиків. Доповіді спікерів конференції були присвячені технологічним трендам в страхуванні: переходу до цифровій форми страхового поліса, цифрового підпису та віддаленої ідентифікації; омніканальним комунікаціям, інтегрованим в єдине середовище; комплексный автоматизації процесів; аналізу і обробці великих масивів докладної інформації про страхувальників і потерпілих; системі глобального захисту даних, кібербезпеці, використання хмарних технологій.

Учасники ділилися досвідом автоматизації бізнес-процесів у страхуванні, говорили про синергію маркетингу і IT як актуальних інструментів просування, формування бюро кредитних історій для підвищення ефективності продажів.

Заступник голови правління СК «ІНТЕР-ПОЛІС» Андрій Шпуталов у своєму інтерв'ю журналу «Банкір» подякував організаторам за можливість зустрітися з професіоналами і обговорити такі важливі для страховиків питання.

До списку