Результат пошуку

Новини

22.06.2017
Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинг СК «ІНТЕР-ПОЛІС»

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу страхової компанії «ІНТЕР-ПОЛІС» на рівні uaA. Прогноз рейтингу - стабільний. При оновленні рейтингу була використана повна фінансова звітність СК «ІНТЕР-ПОЛІС» за 2016 рік в цілому та 1 квартал 2017 року, а також внутрішня інформація, надана компанією в ході рейтингового процесу.
Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.
Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу страхової компанії «ІНТЕР-ПОЛІС» на рівні uaA. Прогноз рейтингу - стабільний. При оновленні рейтингу була використана повна фінансова звітність СК «ІНТЕР-ПОЛІС» за 2016 рік в цілому та 1 квартал 2017 року, а також внутрішня інформація, надана компанією в ході рейтингового процесу.Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

До списку